Školní kurzy

 

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY, BYDLÍME V ČECHÁCH, LYŽUJEME V RAKOUSKU A V NĚMECKU

AUTOBUSEM ZA 30 MINUT NA SJEZDOVCE

 

Již několik zimních sezón nabízíme zázemí pro školní lyžařské kurzy, pro skupiny lyžařů a rodiny.

Kapacita objektů je 26 a 16 lůžek – hotel Nové Údolí, penzion Pstruh Stožec.

 

Ubytování, snídaně, skibus do areálů, doprava-shuttle mezi objekty – 4 km, skipasy, zapůjčení sněžnic pro výlet po okolí nebo túru kolem Třístoličníku, zajištění plaveckého bazénu ve Volarech nebo relaxačního termálního a plaveckého bazénu ve Waldkirchenu/DE, návštěvu infocentra NP Šumava ve Stožci – toto vše jsme schopni pro Vás zajistit, včetně dalších individuálních požadavků, pojištění, obědů na sjezdovce, přípravy svačin nebo balíčků …

Lyžování nabízíme ve skiareálech Hochficht/AT (20 km sjezdovek) a Mitterdorf/DE (6 km sjezdovek).

Středisko Mitterdorf je vhodé pro děti a absolutní začátečníky, pro snowboardisty, ale také pro zkušenější lyžaře například na první den jako rozlyžování.

Středisko Hochficht je komplexní středisko pro všechny kategorie, větší skiareál v ČR nenajdete.

Nabízíme také kombinaci obou středisek během pobytu, v oblasti Nového údolí a Haidmühle a Mitterdorfu je dostatek upravovaných běžeckých stop.

 

Dopravu zajišťujeme u německé společnosti Riedl Reisen Haidmühle, výhody = znalost místních cest a v případě náhlé technické závady jsou schopni rychle přistavit další autobus. Mají také taxi službu, kterou lze využít pro případné odvozy z nemocnice apod. Samozřejmě lze využít i vlastní český autobus a nabízíme i pokoj pro řidiče. Pro příjezd lze také využít vlakovou dopravu – zastávky Stožec a Nové Údolí jsou cca 100 m od ubytování. Cesta vlakem z Prahy k nám trvá cca jen o 1,5 hodiny déle než cesta autobusem, vlak využívají ale více školy z jižních Čech. Můžeme zajistit zapůjčení lyží v areálech.

 

Balíček STUDENT: pobyt na 5 nocí, skipas na 5 dní do areálu Hochficht, 2023/2024.

Ubytování na 5 nocí (neděle až pátek), snídaně formou švédského stolu, večeře 2 chody vč. nápoje, doprava do skiareálu Hochficht 5x, celodenní skipas 5x, vstup do bazénu ve Waldkirchenu na 2 hodiny včetně dopravy, stolní tenis v ubytování. Cena 8.900, – Kč/student nad 15 let

Balíček STUDENT lze upravit dle požadavků školy.

 

Balíček ŽÁK: pobyt na 5 nocí, skipas na 4 dny do areálu Mitterdorf, 2023/2024.

Ubytování na 5 nocí (neděle až pátek), snídaně formou švédského stolu, večeře 2 chody vč. nápoje, doprava do skiareálu Mitterdorf 4x, celodenní skipas 4x, vstup do bazénu ve Volarech na 2 hodiny včetně dopravy, výlet na sněžnicích, stolní tenis v ubytování. Cena 6.900, – Kč/žák do 16 let.

Balíček ŽÁK lze upravit i na 4 noci, od pondělí do pátku, vhodné pro školy z okresů ČK, PT, ČB, krátká dojezdová vzdálenost vlakem.

Ceny jsou v příkladech balíčků kalkulovány na cca 35 osob.

 

Balíčky lze měnit dle vašich požadavků, při kombinaci středisek nebo při volbě skipasu na méně dní se cena upravuje, vzhledem k odlišné ceně skipasů a dopravy. Ceny se mohou zvyšovat při menší obsazenosti objektů.

Kontaktuje nás prosím co nejdříve pro rezervaci termínu, kalkulaci, napište nám vlastní představu balíčku, vyjdeme Vám vstříc, poradíme…

Využijte nás i pro cyklo kurzy, adapťáky a školy v přírodě…

 

rezervace@pstruh.eu           info@noveudoli.cz   tel.603944028