Školní kurzy

Školní kurzy a větší skupiny

 

Zajistíme pro Vás zázemí pro lyžařský kurz, penzion Pstruh 16 lůžek, hotýlek Nové Údolí 26 lůžek,  penzion Hochwald (Haidmühle) 60 lůžek. Objekty lze  kombinovat, dopravu zajistíme i mezi penziony. ZA 30 MINUT JSTE NA SJEZDOVCE, Z PENZIONU HOCHWALD JIŽ ZA 20 MINUT!

 

Zajistíme Vám vstup do bazénu ve Waldkirchenu a na Stezku v korunách stromů v Bavorsku – Neuschönau, oběd při pěším nebo běžeckém výletu, sněžnice,  svačiny, kompletní dopravu apod.

 

Bezpečná a pohodlná doprava po rakousko-německých silnicích až ke sjezdovce Schwarzenberg – skiareál Hochficht. Nejlepší a největší areál na Šumavě, kde si opravdu zalyžujete a o dost levněji než třeba v Krkonoších.

Ideální možnost zažít kombinaci kvalitního sjezdového lyžování, pravidelně upravovaných běžeckých stop a relaxace. 

 

 

Stravování – snídaně servírovány formou švédského stolu, večeře 2 chody – domácí kuchyně (polévka a hlavní chod), pitný režim včetně čaje do termosek. Na přání můžeme připravit svačiny nebo zajistíme hromadné obědy přímo v některé restauraci na sjezdovce (6,20 Eur).

 

 

 

 

NAPIŠTE NÁM TERMÍN POBYTU, POČET OSOB – DĚTÍ – ŽÁKŮ, NA KOLIK DNÍ CHCETE SKIPAS, JAKOU POŽADUJETE DOPRAVU A DALŠÍ SLUŽBY – my zpracujeme skvělou nabídku   rezervace@pstruh.eu      info@nahochficht.cz