Hochwald penzion

VÁŽENÍ HOSTÉ,

PRO ZIMNÍ SEZÓNU 2017/2018 LZE REZERVOVAT PENZION HOCHWALD PRO SKUPINY OD 20 OSOB. PROVOZUJE HO NĚMECKÝ MAJITEL, ALE POBYT MŮŽEME ZPROSTŘEDKOVAT PRO VĚTŠÍ SKUPINY, KTERÉ SE NAPŘ.NEVEJDOU DO NOVÉHO ÚDOLÍ (kapacita 26 osob). V PENZIONU HOCHWALD JE NUTNÉ MÍT VLASTNÍ LŮŽKOVINY, JE ZDE K DISPOZICI KUCHYNĚ PRO VLASTNÍ VAŘENÍ.

PRO REZERVACE MENŠÍCH SKUPIN NEBO JEDNOTLIVÝCH POKOJŮ DOPORUČUJI POBYT V NOVÉM ÚDOLÍ, JE TO JEN 1,5 KM DÁLE A JIŽ NA ČESKÉ STRANĚ. INFO O DOPRAVĚ NA HOCHFICHT A OSTATNÍ INFORMACE NA info@novedudoli.cz. NEBO V PENZIONU PSTRUH VE STOŽCI rezervace@pstruh.eu

 

OBJEKT JE K DISPOZICI POUZE PRO SKUPINY OD CCA 20 OSOB. POKUD JSTE TEDY VĚTŠÍ SKUPINA NEBO ŠKOLA, MŮŽEME VÁM NACENIT POBYT DLE KONKRÉTNÍHO POČTU OSOB, DÉLKY POBYTU, ROZSAHU STRAVY A PŘÍPADNĚ DRUHU SKIPASU A DOPRAVY. VŠE LZE ZAJISTIT.KONTAKTUJTE NÁS NA
info@nahochficht.cz nebo rezervace@pstruh.eu

V penzionu Hochwald , v Německé vesničce Haidmühle – 25 km od Hochfichtu – nabízíme ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením.

Přijeďte zažít zimu pár km od česko-německo-rakouských hranic do míst, kde je vždy více sněhu než v ČR 🙂 🙁

Penzion Hochwald s kapacitou 60 osob nabízí útulné pokoje (každý pokoj je vybavený jiným nábytkem), restauraci, dále lze využít saunu (za poplatek), salonek s krbem, zahradu, parkoviště.Stravování je možné vlastní, penzion je vybaven restaurací a kuchyní, která slouží pouze ubytovaným hostům. Zárověň můžeme zajistit polopenzi. Snídaně i večeři dovážíme z českého penzionu. JE NUTNÉ SI PŘIVÉZT VLASTNÍ POVLEČENÍ A RUČNÍKY. .

Haidmühle je také naprosto ideální místo pro běžkaře s „německou kvalitou běžeckých stop“, dále lze navštívit unikátní Stezku v korunách stromů s velkou expozicí v Neuschönau nebo „Badepark Karoli“ ve Waldkirchenu.
PRO MENŠÍ DĚTI DOPORUČUJEME SKIAREÁL MITTERDORF 15 KM OD PENZIONU HOCHWALD NEBO NOVÉHO ÚDOLÍ S ÚŽASNÝM DĚTSKÝM LYŽAŘSKÝM CIRKUSEM.
www.mittedorf.cz


VÍKENDOVÉ POBYTY (pátek až neděle) – při volné kapacitě lze přijet již ve čtvrtek a lyžovat např.3 dny nebo v pátek brzy ráno, případně odjet v pondělí.UBYTOVÁNÍ – 2 noci (3 po domluvě)
POLOPENZE – 2 x snídaně, 2 x večeře (3)
SKIPAS – 2 nebo 3 dny
CENÍK VÍKENDY - UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ, SKIPASEM A SAUNOU
UBYTOVÁNÍ 2 DNY
SKIPAS 2 DNY
UBYTOVÁNÍ 2 DNY
SKIPAS 3 DNY
UBYTOVÁNÍ 3 DNY
SKIPAS 3 DNY
Dospělí270033003800
Děti do 19 let180022002600
Děti do 10 let7107701070
Skipasy je možné využít vždy ve dnech jdoucích po sobě, vč.víkendu.

POKUD VÁM NEVYHOVUJE PÁTEČNÍ ODJEZD, LZE PŘEDEM DOMLUVIT UBYTOVÁNÍ JEŠTĚ NA DALŠÍ NOC

Pobyty bez lyžování na Hochfichtu je možné také objednat – zpracujeme Vám individuální nabídku info@nahochficht.cz; tel.603944028

Lze objednat dopravu na Hochficht (v případě volné kapacity), cena 150,- Kč/os/den
Pobytová taxa hrazená na místě je 1,20 EUR/osoba/den


Andûl na horách Stella Zázvorková, Jaroslav Marvan